הצטרפו כנותני חסות

למה חסויות?

וורדקמפ הוא כנס קהילתי ללא מטרת רווח העוסק בכל מה שקשור לוורדפרס. אחד הרעיונות שעומדים מאחורי הכנס הוא מתן חסויות מתוך הקהילה למען הקהילה. החסויות מאפשרות למשתתפים להשתתף בכנס איכותי במחיר נמוך.

קהילת וורדפרס כוללת אנשי מקצוע מנוסים באינטרנט שעובדים בתחומי המדיה, הוצאה לאור, מוסיקה, אמנות, טכנולוגיה, עמותות, חינוך וממשל. אם תתנו חסות, כל אלה יודו לכם ויאהבו אתכם.

וורדקמפ ישראל ייערך ב-27 במאי 2014 בתל אביב. המושבים יתנהלו בשני מסלולים מקבילים במשך היום.

אם אתם או העסק שלכם נהנים משימוש בוורדפרס, זאת הזדמנות טובה לתת משהו בחזרה לקהילה. יצרנו כמה רמות של חסויות שיתאימו לכל תקציב, החל מחברות בינלאומיות ועד לעסקים קטנים ופרילאנסרים עצמאים שבונים תבניות וורדפרס למחייתם. תחשבו על זה. אולי תרצו להשתתף, לעזור לנו לכסות הוצאות, ולקבל פרסום.

למידע נוסף ניתן לשלוח מייל לisrael@wordcamp.org או להתקשר למרים שוואב 054-5710624.

כל אחד והחסות שלו

WordCamp Champion – 5,000 NIS

אזכור בדף הבית של אתר האינטרנט (לוגו) ובדף נותני החסויות, אזכור בתוכנייה, אזכור בדברי הפתיחה של הכנס, מתנה למשתתפים (קופון או משהו פיזי), אפשרות להרצאה בת 15 דקות.

WordCamp Accomplice – 3,000 NIS

אזכור בדף הבית של אתר האינטרנט (לוגו) ובדף נותני החסויות, אזכור בתוכנייה, אזכור בדברי הפתיחה של הכנס, אפשרות לחלק מתנה למשתתפים (קופון או משהו פיזי).

WordCamp Pillar – 2,000 NIS

אזכור בדף הבית של אתר האינטרנט (לוגו) ובדף נותני החסויות, אזכור בתוכנייה.

WordCamp Supporter – 500 NIS

אם אתם פרילנסרים שמתפרנסים, לפחות חלקית, מעבודות המבוססות על וורדפרס, הנה הזדמנות להביע תודה לתוכנה החופשית שמאפשרת את העבודה שלכם. תמכו בוורדקמפ של הקהילה המקומית.

בעצם, זה מה שאתם מקבלים תמורת כמה שעות של עבודה; ומה היינו עושים בלי וורדפרס?

אזכור טקסט בסיידבר של האתר עם לינק (ראו את אתר וורדקמפ ירושלים 2013 לדוגמא).

סגור לתגובות.