מארגנים

מאור חזן

הפעם הראשונה שנחשף לוורדפרס הייתה בשנת 2006 (כשוורדפרס עוד הייתה בגירסה 2). מאור מוקיר תודה על כך ע"י תרומה לקהילת וורדפרס בחזרה, משתתף בקבוצות תמיכה, תורם ל-Codex, מפתח פלאגינים ומפיץ אותם במאגר הפלאגינים הרשמי של וורדפרס. כמו כן הוא כותב על וורדפרס בבלוג האישי ותורם לפיתוח הליבה של וורדפרס. בימים אלו שוקד על GenerateWP — שירות קהילתי שמציע מחוללי קוד שמסייעים בזירוז וייעול הפיתוח לוורדפרס.

עומר לוי

יזם, איש קוד ועיצוב, מנהל פרוייקטים וחובב וורדפרס משנת 2007. חבר בתוצרת, שותף ב- RedFox Interactive ו- Balooki, בוגר יחידת האינטרנט של דובר צה״ל, מתנדב בסדנא לידע ציבורי, חובב בירה ואוכל.

ניב בר-לוי

A Web Developer with more than 5 years of experience in both Front-End and Server Side languages, including HTML5, CSS3, PHP, jQuery.
Building website that varies from online shops to personal blogs to both personal and public companies, on open source platforms or hand-coded ones.
Contributing to the WordPress Core as much as possible.
I Own a Boutique company which Specialized in custom complex developments on top of different frameworks, with WordPress as a leading solution.

מרים שוואב

מרים ייסדה ומנהלת את חברת illuminea שמתמחה בעיצוב ובניית אתרי וורדפרס זה 8 שנים. היא גם המארגנת של כנס וורדקמפ ירושלים במשך 3 שנים, ומרצה בארץ ובעולם על נושא וורדפרס, כולל בכנס SMX Israel, וורדקמפ ירושלים, וורדקמפ אירופה, WordSesh, וWP Think Tank.

סגור לתגובות.